plakat na stronę

W najbliższą sobotę 27 września od godz. 9.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód na Os. Szkolnym 39 rozpocznie się całodzienne wydarzenie sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i mieszkańców naszego miasta. Organizator imprezy – Wydział Sportu Urzędu Miasta – wraz z bezpośrednimi jej wykonawcami – Międzyszkolnymi Ośrodkami Sportowymi Kraków Wschód i Zachód – zapewniają bardzo bogaty program, który oferuje dla każdego coś interesującego.

Głównym punktem imprezy jest niewątpliwie FINAŁOWY TURNIEJ PIŁKARSKI KRAKOWSKICH „ORLIKÓW”, o którym szeroko piszemy w osobnym artykule. Dla pozostałych, którzy mniej będą zaangażowani w futbolowe emocje proponujemy udział w TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ GIMNAZJALISTÓW. Na starcie zobaczymy miksty czteroosobowe, a początek zmagań o godz. 9.00. Niewątpliwą atrakcją będą o godz. 11.00 WALKI RYCERSKIE, a w szranki staną zarówno młodzicy jak i dorośli władający historyczną bronią.

Kolejnym punktem programu od godz. 13.00 będą TESTY COOPERA i TRENINGI NORDIC WALKING, które poprowadzi znakomity były chodziarz, medalista olimpijski i mistrz świata Ilja Markow. W tej części swoją formę może sprawdzić każdy, bez względu na wiek!

Ponadto uczestnicy będą mieli okazję wziąć czynny udział w zajęciach ZUMBY, a także intensywnym treningu TABATA WORKOUT i FITNESS, które poprowadzi znakomita zawodniczka Adrianna Palka oraz podziwiać POKAZACH GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ.

Dla najmłodszych zorganizowana zostanie STREFA ZABAW z mnóstwem atrakcji: zjeżdżalnie, konkursy ze słodkimi nagrodami, próby strzeleckie, warsztaty zdrowego odżywiania, turnieje piłkarzyków i pokazowy trening szermierczy to tylko część tego, co czeka w tym dniu dzieci.

W części pozasportowej obejrzymy natomiast występ DJ Bleq,a.

Warto ten dzień spędzić aktywnie i sportowo, zarówno kibicując najmłodszym sportowcom, jak i czynnie uczestnicząc w propozycjach przygotowanych przez organizatorów.

Spotkajmy się w najbliższą sobotę na nowohuckim stadionie! Zapraszamy!

 

CategoryAktualności