Z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej zapraszamy na Finałowy Rodzinny Bieg po UE w którym nie liczy się czas, a fantastyczna zabawa.

Bieg odbędzie się 25.05 w sobotę o godzinie 15:30 na Krakowskich Błoniach, rejestracja do biegu odbywać się będzie w godzinach 13:30-15:00 – w biurze organizacyjnym zawodów na Błoniach.
Do startu zapraszamy pary dziecko/rodzic. Każda para, pokonując dystans 500 m, doda swój kilometr i w ten sposób wpłynie na wynik całej imprezy, licząc wszystkie kilometry które uda nam się pokonać. Postarajmy się dobiec wspólnie jak najdalej.

Każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i medal. Przy rejestracji natomiast każda para dostanie 1 kupon do wylosowania cennych nagród. Nagrodą główną będzie wycieczka do DISNEYLANDU w Paryżu. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się po Finale Rodzinnego Biegu po Unii Europejskiej – 25 maja 2024 r. (sobota) około godziny 16.30 na Krakowskich Błoniach. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu.

Każde dziecko może biec 2 razy – z dwójką rodziców/opiekunów, każdy rodzic/opiekun może biec z każdym dzieckiem osobno. Wtedy za każdą rejestrację, otrzymując kupon na losowanie nagród, zwiększają Państwo swoje szanse na wylosowanie nagród podczas finału biegu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEJ ZABAWY, w której czas pokonania trasy nie ma znaczenia !

Regulamin Rodzinnego biegu po Unii Europejskiej!

Aktualizacja: 9V2024

CategoryAktualności