Szanowni Państwo,
w związku z nieprzewidzianą inwestycją budowlaną nad Zalewem Nowohuckim i zamknięciem alejek przy akwenie wodnym jesteśmy zmuszeni odwołać 5. Nowohucki Bieg wokół Zalewu, który był planowany na termin 15 września 2019 r. Wszystkie osoby, które dokonały już płatności elektronicznej za udział w biegu powinni się spodziewać zwrotu na swoje konto w najbliższych dniach. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Organizator

Zapisy

Mapa trasy

Regulamin

Zapraszamy na Nowohucki Bieg wokół Zalewu, którego 5-ta edycja odbędzie się w niedzielę 15 września 2019 r. Bieg organizowany jest wspólnie ze Stowarzyszeniem biegaczy „I Ty Możesz Być Wielki” oraz Kraków Athletics Team. Biuro Zawodów i zaplecze biegu zlokalizowane zostaną na stadionie MOS przy os. Szkolnym 39. Trasa biegu niezmiennie wynosi 5 km (3 pętle) wokół Zalewu Nowohuckiego. Start i meta na stadionie lekkoatletycznym. Na każdego uczestnika biegu czekać będzie koszulka biegowa, medal oraz poczęstunek na mecie.

Niedziela, 15 września 2019 roku:

9:00 – otwarcie Biura zawodów, przyjmowanie zgłoszeń
12:45 – zakończenie przyjmowania zapisów
13:00 – start biegu na dystansie 5 km
14:00 – dekoracja zwycięzców bieguna 5 km
14:15 – oficjalne zakończenie zawodów

Nagrody:

Nagrody w klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn to karty upominkowe na sprzęt sportowy o wartości:
za zajęcie I miejsca – 500 zł;
za zajęcie II miejsca – 400 zł;
za zajęcie III miejsca – 300 zł;
za zajęcie IV miejsca – 200 zł;
za zajęcie V miejsca – 100 zł;
za zajęcie VI miejsca – 100 zł.

Dodatkowe nagrody zostaną przyznane w zależności od hojności sponsorów.
W razie podjęcia decyzji o organizacji dodatkowych klasyfikacji zostaną one ogłoszone przez Organizatora nie później niż 7 dni przed terminem zawodów.