Głównym celem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód w Krakowie jest kształtowanie i rozwijanie uzdolnień sportowych dzieci i młodzieży poprzez: podnoszenie sprawności fizycznej, kształtowanie nawyków czynnego wypoczynku, udział w bezpłatnych zajęciach sprzyjających rozwojowi fizycznemu wychowanków, a także zachęcanie do uprawiania wybranej dyscypliny sportowej w profesjonalnych klubach sportowych. Wszystkie zajęcia prowadzone przez nauczycieli, trenerów czy instruktorów MOS Kraków Wschód finansowane są ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć poszczególnych dyscyplin, które prowadzimy w ramach bezpłatnych zajęć:

 

  • Zajęcia sportowo-rekreacyjne

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    Przedszkole nr 152, os. Piastów 10 14.30 – 16.30
    Przedszkole nr 143, os. Kościuszkowskie 8 12.55 – 15.15
    Przedszkole nr 138, Krowoderskich Zuchów 9.30 – 11.30
    SP nr 162, ul. Stojałowskiego 31 18.00 – 20.00
    Przedszkole nr 136, ul. Mirtowa 2 13.30 – 15.00
    ZSO nr 35, ul. Mirtowa 2 15.00 – 18.00
    SP nr 55, ul. Dobczycka 20 15.15 – 18.15
    SP nr 82 os.Kalinowe 17 13.45 – 14.30 13.45 – 14.30
    Przedszkole nr 64, os. Oświecenia 30 14.45 – 15.45
    SP nr 130, os. Oświecenia 30 17.00 – 17.45
    SP nr 130, os. Oświecenia 30 17.45 – 18.30
  • Piłka nożna

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP 103 os. Kolorowe 29 18.00-19.00 18.00-19.00
    SP 103 os. Kolorowe 29 19.00-20.00 19.00-19.45
    os. Szkolne 39 9.00-11.15 9.00-11.15
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 17.00-18.00
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 18.00-19.00
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 16.30-17.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 17.30 – 18.30
    stadion os.Szkolne 39/THM 17.30 – 18.30
    stadion os.Szkolne 39/THM 18.30 – 19.30
    SP nr 89, os. Piastów 34a 10.30-11.30
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 17.30-18.30
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 18.30-19.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 16.30 – 17.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 17.30 – 18.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 18.30 – 19.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 17.15 – 18.30 17.15 – 18.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 18.30 – 19.30 18.30 – 19.30
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 17.30 – 18.30 16.30-17.30
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 18.30 – 19.30 17.30 – 18.30
    SP 103 os. Kolorowe 29 18.00-19.00 17.30-19.00
    SP 103 os. Kolorowe 29 19.00-20.00 19.00-20.00
    SP nr 37, os. Stalowe 18 14.30 – 16.00 14.30 – 16.00
    SP nr 82 os.Kalinowe 17 15.30-16.30
    SP nr 89, os. Piastów 34a 19.00-20.00 17.10-18.40 18.00-19.00
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 18.30 – 19.30 18.30 – 19.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 16.30-17.30 16.30-17.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 17.30 – 18.00 17.30 – 18.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 18.30 – 19.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 16.30 – 17.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 17.30 – 18.30
    stadion, os. Szkolne 39/THM 18.30 – 19.30
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 17.00-18.00 17.00-18.00
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 18.00-19.00 18.00-19.00
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 18.30 – 19.30 18.30 – 19.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 17.30 – 18.30 17.30 – 18.30
    Hala Aspirantów PSP, os. Zgody 13 18.30 – 19.30 18.30 – 19.30
  • Piłka siatkowa

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 89, os. Piastów 34a 15.15 – 16.00
    SP nr 89, os. Piastów 34a 17.05 – 17.50
  • Piłka ręczna

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 15.30 – 17.00 16.30 – 18.00
    SP nr 101, os. Jagiellońskie 9 13.30 – 14.30 12.30 – 13.30
  • Koszykówka

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 162, ul. Stojałowskiego 31 17.15 – 18.45
    Sp nr 148, ul. Żabia 20 14.00 – 15.15
    Sp nr 148, ul. Żabia 20 15.35 – 16.35
  • Gimnastyka artystyczna

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 111, ul. Bieżanowska 15.30 – 17.00
    SP nr 162, ul. Stojałowskiego 31 17.00 – 18.30
    SP nr 162, ul. Stojałowskiego 31 17.00 – 18.00
    SP nr 155, os. II Pułku Lotniczego 21 16.30 – 17.15 16.30 – 17.15
    SP nr 155, os. II Pułku Lotniczego 21 17.15 – 18.45 17.15 – 18.45
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 17.00 – 18.30 18.30 – 19.30
    Zespół Szkół Elektryczych, os. Szkolne 26 18.30 – 20.00 19.30 – 20.30
    Przedszkole nr 177, os. Kombatantów 13 14.30 – 16.00
  • Tenis stołowy

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 89, os. Piastów 34a 18.20 – 19.50 17.45 – 19.15
  • Taniec nowoczesny

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    salka sportowa, os. Szkolne 39 17.00 – 18.00 17.00 – 18.00
    salka sportowa, os. Szkolne 39 18.00 – 19.15 18.00 – 19.15
  • Basen

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 91, os. Handlowe 4 8.00 – 9.30
    SP nr 91, os. Handlowe 4 8.00 – 9.30
  • Gry i zabawy

    Miejsce zajęć PN WT ŚR CZW PT
    SP nr 89, os. Piastów 34a 10.40 – 11.25