14 czerwca rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Z tej okazji radio RMF FM organizuje na Rynku Głównym akcję bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym podbijaniu piłki futbolowej.

Próba pobicia rekordu odbędzie się 14 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie. Początek o godz. 11:00. Zgodnie z wymogami postawionymi przez Guinness World Records w Londynie, każdy uczestnik musi utrzymywać piłkę w powietrzu przez co najmniej 10 sekund.

 

 

Dotychczasowy oficjalny rekord to 1406 osób (Włochy). RMF FM  postawiło sobie za cel zebranie co najmniej 1500 osób. Słuchacze zgłaszają się wypełniając specjalny formularz na stronie internetowej: www.rmf.fm. Zachęcamy do udziału także drużyny, sekcje i akademie piłkarskie. Dodatkowe informacje: e-mail – akcje.specjalne@rmf.fm; telefon – 12 66 22 354.

Uczestnicy akcji otrzymają od RMF FM koszulki i piłki futbolowe.

W sierpniu 2017 r. na otwarcie mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn radio RMF FM zorganizowało podobną akcję, w czasie której 1804 osoby przez 10 sekund podbijały piłkę do siatkówki i tym samym ustanowiono nowy rekord zatwierdzony przez Guinness World Records w Londynie.

 

 

CategoryAktualności