ZAPROSZENIE NA DZIEŃ MATKI DO KSOS
Z okazji Waszego Święta zapraszamy Wszystkie MAMY do aktywnej zabawy na terenach zielonych oraz hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego.
Kochamy Wszystkie Mamy, dlatego chcemy abyście były zawsze zdrowe, piękne i pełne energii, dlatego w tym wyjątkowym dniu ZACHĘCAMY WAS do spędzenie tego czasu z KSOSem.
Zaplanowaliśmy dla WAS kilka aktywności ruchowych takich jak:
1. Cross Fit – forma treningu, która w krótkim czasie pozwala poprawić Naszą wydolność oraz sylwetkę. Podczas zajęć wykorzystujemy sprzęt, ale również ciężar własnego ciała, dzięki czemu Cross Fit mogą wykonywać Wszyscy niezależnie od kondycji, wieku i stażu treningowego.
2. Joga – to rodzaj aktywności, która działa zarówno dla ciała i umysłu. Zaletą jest, że nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wystarczy tylko wygodne ubranie i dobre chęci. Odpowiednie techniki ćwiczeń pozwolą wprowadzić Was w stan wyciszenia oraz wewnętrznej równowagi.
3. Fitness – ćwiczenia do muzyki z wykorzystaniem stepów wpływają na naszą koordynację ruchową, poprawiają pamięć i koncentrację. Rytmiczne dźwięki muzyki pozwolą tanecznym krokiem uwolnić dodatkowe zasoby Waszej energii.
4. Zdrowy kręgosłup – zajęcia o charakterze uspokajającym, zwiększającym poczucie świadomości ciała. Ta forma pozwoli rozładować napięcie, zapomnieć na moment o problemach dnia codziennego, a przy okazji zadbać o swój kręgosłup.
BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, BĘDZIE RADOŚNIE!!!
CZEKAMY NA WAS DROGIE MAMY !!!

CategoryAktualności
Write a comment:

You must be logged in to post a comment.