W dniach 3,4,8 listopada rozegraliśmy pierwszy Turniej Piłki Siatkowej MIXTÓW 6-osobowych w ramach miejskiego programu „Kraków w Formie”, w którym rywalizowały krakowskie szkoły ponadpodstawowe w mieszanych składach dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 21 szkół, które zostały podzielone na 3 grupy. W rozgrywkach finałowych, które odbyły się 8.11.2022 roku rywalizowało 6 najlepszych zespołów wyłonionych z gier eliminacyjnych: I LO, II LO, IX LO, XXIV LO, Saleziańskie LO oraz Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2.
Najlepszą drużyną całego turnieju zostało I LO, które w zaciętym finale dopiero w tie-breaku pokonało II LO. Bardzo wyrównanym był mecz o 3 miejsce, w którym rywalizowały ze sobą IX LO oraz Saleziańskie LO. Górą również po tie-breaku okazało się Saleziańskie LO, które odebrało puchar oraz brązowe medale.

Klasyfikacja Turnieju Piłki Siatkowej MIXTÓW 6-osobowych:

1 miejsce: I LO
2 miejsce: II LO
3 miejsce: Saleziańskie LO
4 miejsce: IX LO
5-6 miejsce: XXIV LO, ZS Ekonomicznych nr 2

Podczas turnieju była prowadzona również klasyfikacja najlepszej zawodniczki turnieju, najlepszego zawodnika oraz MVP całego turnieju. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica Saleziańskiego LO Oliwia Kosek-Czopek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z zespołu I LO Stanisław Morawski. MVP Turnieju została zawodniczka ze zwycięskiej drużyny I LO Paula Jarczyk.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pierwszego Turnieju Piłki Siatkowej MIXTÓW 6-osobowych w ramach miejskiego programu „Kraków w Formie”!

Turniej odbył się w hali COM COM ZONE, organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód.

 

Więcej zdjęć w albumie: https://www.facebook.com/media/set?set=a.626614242595223&type=3

CategoryAktualności, Galeria