Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków “Wschód” w 2019 roku jest realizatorem programu Lokalny Animator Sportu na terenie miasta Krakowa.
W skład boisk Orlik 2012, które przystąpiły do programu w bieżącym roku należą boiska w następujących lokalizacjach:
– Orlik ul. Bujaka 15
– Orlik ul. Forteczna 75
– Orliki ul. Grochowska 20
– Orlik ul. Jaskrowa 5
– Orlik ul. Myśliwska 67
– Orlik ul. Na Błonia 15B
– Orlik ul. Na Wzgórza 13A
– Orlik ul. Urzędnicza 65
– Orlik ul. Pszczelna 13
– Orlik ul. Sadzawki 1

Program Lokalny Animator Sportu trwa od 01.03.2019 do 30.11.2019!
Co miesiąc będziemy na naszej stronie publikować aktualne harmonogramy oraz informacje odnośnie funkcjonowania programu na poszczególnych orlikach.

W razie pytań odnośnie funkcjonowania programu prosimy kontaktować się z Panem Filipem Muszyńskim ( tel. 12 644 22 72 lub filip@moswschod.pl )

Harmonogram pracy Orlików- MAJ 2019!

 

Zaproś TATĘ do strefy KIBICA. 23 czerwca zapraszamy na nasz obiekt. To świetna okazja, by aktywnie spędzić to rodzinne święto w sportowej atmosferze. Przed nami turniej piłkarski oraz pokazy gimnastyczne i taneczne. O godzinie 18 mecz POLSKA-SZWECJA na ogromnym ekranie… Zapraszamy!

Dzień Ojca w plenerze! #KrakówWFormie zaprasza

Na powitanie kalendarzowego lata i na dwa dni przed Dniem Ojca, odbędzie się kolejny plenerowy trening ze sportowym duetem Walking Lovers, czyli Robertem Korzeniowskim i jego żoną Justyną. To świetna okazja, by aktywnie spędzić rodzinne święto, zwłaszcza że zbliżająca się noc świętojańska powoli zapewnia nam długie i ciepłe wieczory. Kampania #KrakówWFormie zaprasza więc na stadion WKS, nie tylko pasjonatów chodu sportowego, ale absolutnie każdego, kto lubi maszerować.

Każdy, kto przyjdzie, by potrenować z najbardziej utytułowanym polskim sportowcem, otrzyma pamiątkowy dyplom z podpisem samego mistrza!

Program

Uczestnicy treningu spotkają się w poniedziałek na stadionie WKS Wawel przy ul. Podchorążych 3 o godz. 18.00, gdzie najpierw wezmą udział w około półgodzinnym spotkaniu instruktażowym poświęconym poprawnej technice chodu sportowego oraz dyskusji na temat zdrowego modelu aktywności dla całej rodziny, tak aby była ona bezpieczna i przynosiła nam radość i satysfakcję. Po prelekcji odbędzie się godzinny wspólny trening z Walking Lovers.

Rejestracja na wydarzenie

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest zgłoszenie uczestnika pod adresem mailowym: krakowwformie@um.krakow.pl. Rejestracja trwa do 21 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

Więcej znajdziesz tutaj

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód prowadzi postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane pod nazwa: “Budowa obiektów sportowych wraz z infrastruktura przy ulicy Bulwarowej w Krakowie – etap II”

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=141314

Przedstawiamy harmonogram pracy boisk Orlik w miesiącu maju 2021

Orliki, które biorą udział w programie:

  • Orlik Wzgórza – os. Na Wzgórza 13A
  • Orlik Bujaka – ul. Bujaka 15
  • Orlik Grochowska – ul. Grochowska 20
  • Orlik Myśliwska – ul. Myśliwska 67
  • Orlik Pszczelna – ul. Pszczelna 13
  • Orlik Jaskrowa – ul. Jaskrowa 5
  • Orlik Sadzawki – ul. Sadzawki 1

 

Harmonogram pracy Orlików – czerwiec 2021

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ MATKI DO KSOS
Z okazji Waszego Święta zapraszamy Wszystkie MAMY do aktywnej zabawy na terenach zielonych oraz hali tenisowej Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego.
Kochamy Wszystkie Mamy, dlatego chcemy abyście były zawsze zdrowe, piękne i pełne energii, dlatego w tym wyjątkowym dniu ZACHĘCAMY WAS do spędzenie tego czasu z KSOSem.
Zaplanowaliśmy dla WAS kilka aktywności ruchowych takich jak:
1. Cross Fit – forma treningu, która w krótkim czasie pozwala poprawić Naszą wydolność oraz sylwetkę. Podczas zajęć wykorzystujemy sprzęt, ale również ciężar własnego ciała, dzięki czemu Cross Fit mogą wykonywać Wszyscy niezależnie od kondycji, wieku i stażu treningowego.
2. Joga – to rodzaj aktywności, która działa zarówno dla ciała i umysłu. Zaletą jest, że nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wystarczy tylko wygodne ubranie i dobre chęci. Odpowiednie techniki ćwiczeń pozwolą wprowadzić Was w stan wyciszenia oraz wewnętrznej równowagi.
3. Fitness – ćwiczenia do muzyki z wykorzystaniem stepów wpływają na naszą koordynację ruchową, poprawiają pamięć i koncentrację. Rytmiczne dźwięki muzyki pozwolą tanecznym krokiem uwolnić dodatkowe zasoby Waszej energii.
4. Zdrowy kręgosłup – zajęcia o charakterze uspokajającym, zwiększającym poczucie świadomości ciała. Ta forma pozwoli rozładować napięcie, zapomnieć na moment o problemach dnia codziennego, a przy okazji zadbać o swój kręgosłup.
BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, BĘDZIE RADOŚNIE!!!
CZEKAMY NA WAS DROGIE MAMY !!!

Page 1 of 1741 2 3 174