MKS CRACOVIA SSA zaprasza dzieci i młodzież do 16. roku życia na wyjątkowe wydarzenie jakim są DERBY
Z KLASĄ, które odbędą się już 7 października na stadionie Cracovii.

Decyzją Ekstraklasy mecz 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Cracovią i Wisłą Kraków miał odbyć się bez udziału publiczności. Klub z siedzibą przy ul. Kałuży 1 zdecydował się jednak skorzystać z możliwości danej mu przez Komisję Ligi, aby 196. Wielkie Derby Krakowa z trybun mogły obejrzeć zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.

Celem akcji DerbyZKlasą jest wspieranie idei bezpiecznego kibicowania na stadionach ponad podziałami oraz nauka szacunku do rywala.

MKS Cracovia SSA zachęca dyrektorów szkół, wychowawców klas, nauczycieli wychowania fizycznego, założycieli i trenerów wszelkiego rodzaju akademii sportowych aktywnie działających do zgłaszania grup chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

JAK ZGŁOSIĆ KLASĘ NA DERBY ?

Oficjalne listy zgłoszeniowe instytucje szkolne, pedagogiczne, sportowe, mogą przesyłać do 4 października 2018r. na adres klasy@cracovia.pl. Listy powinny zawierać imiona, nazwiska, numery pesel uczestników (zarówno dzieci, jak i opiekunów) oraz podpis dyrektora placówki wraz z pieczątką. Grupa musi liczyć minimum 10 dzieci, na które przypada maksymalnie 2 opiekunów.

Wejście dla dzieci i opiekunów na Derby jest bezpłatne.

Więcej informacji:

www. cracovia.pl oraz na profilu facebookowym MKS Cracovia SSA.

W razie jakichkolwiek pytań Klub zachęca zainteresowane placówki również do kontaktu telefonicznego: 694 464 984 oraz 660 464 494.

Dla najliczniej zgromadzonej placówki na meczu Klub Cracovia przygotował niespodzianki w postaci wizyty piłkarzy w szkole/szkółce, lekcji wychowania fizycznego/treningu z zawodnikami Cracovii oraz darmowego zwiedzania miejskiego stadionu piłkarskiego przy ul. Kałuży 1.

CategoryAktualności