14.11.2023 o godz. 10.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków “Wschód” zapraszamy do wzięcia udziału w Mistrzostwa Krakowa w lotach papierowymi samolotami.
Zapraszamy do zapisów zainteresowane placówki samorządowe i nie samorządowe – przedszkola, szkoły podstawowe i ponad podstawowe oraz inne placówki. W konkursie liczy się nie tylko długość lotu, ale również walory estetyczne samolotów. Dlatego zachęcamy do stworzenia ciekawych i kolorowych prac.

Konkurs ma na celu promowanie postaw sportowych wśród dzieci i młodzieży, pobudzanie kreatywności, rozwijanie ich zdolności plastyczno-motorycznych, ale przede wszystkim czerpanie radości ze współpracy i wspólnej zabawy!

To już druga odsłona tego konkursu, a pomysłodawcą jest Pan Łukasz Wantuch – Radny Miasta Krakowa. Poprzednia edycja organizowana była w placówkach oświatowych i cieszyła się dużym zainteresowaniem, a co najważniejsze dzieci chętnie brały czynny udział w konkursie. Tym razem zapraszamy wszystkich do współzawodnictwa pod balonem na boisku Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego na os. Szkolnym 39.

Regulamin konkursu

CategoryAktualności